Karateka’s en Judoka’s geslaagd tijdens zomerexamen

JOURE/LEMMER

Karateka’s en judoka’s hebben de afgelopen weken examens afgelegd bij Roelevink Sport voor een hogere slip of band. Tijdens deze zomerexamens waren heel veel ouders, grootouders, broers en zussen aanwezig om naar de vorderingen van de karateka’s en judoka’s te kijken.

De volgende karateka’s zijn geslaagd: Witte band met een gele slip: Rian Zeldenthuis (Joure). Witte band met een oranje slip: Alma Al Khadra (Joure). Witte band met een groene slip: Tim Dijkstra (Joure) en Mika de Wolf (Haskerhorne). Witte band met een blauwe slip: Kenan Isic (Joure). Witte band met een bruine slip: Julian Brugge en Richard Abma (Joure). Gele band met een groene slip: Tanisha Nieuwland (Joure). Blauwe band: Frouke Guzman (Joure).

Witte band met een gele slip: Nick Janssen, Johny Lin, Mart Oud, Jayden van Benthem, Faye Janssen (Joure), Mark Broer (Scharsterbrug), Sven Drost (Ouwsterhaule), Vince Kootstra, Thomas Winter, Dylan Visser, Brendan de Vries, Wessel Wieringa, Milan de Haan, Jasper Lammers en Dominick Schaaf (Lemmer).

Witte band met een oranje slip: Nynke Luimstra (Langweer), Jasper van Eijl, Nirashita Niroopan, Lieke van der Woude (Joure), Charlotte Bakker, Yannick Benes, Biko Post, Max Röver, Piter van Aalsum, Alex Goan, Geert Lammers (Lemmer), Arnoud Lunenborg (Bant) en Sytse Sjoerd Holtrop (Ouwsterhaule).

Witte band met een groene slip: Nicole van der Woude, Cassandra van der Gulik (Joure), Anniek Luimstra, Gido Muizelaar (Langweer), Lammert Westra (Oudehaske), Yan Wijnsma, Elske Mirthe Hoekstra, Reense de Leeuw, Stan de Rooij (Lemmer) en Jorinde van der Vaart (Balk).

Witte band met een blauwe slip: Levi Geijl, Aiden Jongschaap (Oosterzee), Reinder de Vries, Sven van der Staal, Andrei Fingscheidt en Mark Noordmans (Lemmer).

Witte band met een bruine slip: Sjors Rook, Rhea Veerman, Mathijs Schaper en Richard Hornstra (Lemmer).

Gele band: Amarins Oostra (Delfstrahuizen), Mats de Boer, Kay van Griethuijsen (Lemmer), Geale Wind, Hidde Wind (Oosterzee), Elze Visser, Anisa Thiescheffer en Jade de Vries (Joure).

Gele band met een oranje slip: Jelte Achterberg (Lemmer).

Gele band met een groene slip: Jop Eerligh (Terherne), Reitse Jan Holtrop (Ouwsterhaule), Henk Kok (Langweer), Fynn Steinbach, Jasper Guzman, Erik Rinke Hiemstra (Joure), Nizar Elhachloufi en Hessel van der Bij (Lemmer).

Gele band met een blauwe slip: Jurek Cnossen (Joure).

Gele band met een bruine slip: Nikki Kootstra (Lemmer), Ilias Medema (Ouwsterhaule) en Ruben Velda (Joure).

Oranje band: Joeri van Aalzum en Sven de Vries (Joure). Oranje band met een blauwe slip: Jesse de Vries (Joure). Oranje band met een bruine slip: Svan Andringa (Joure), Anke van der Meer (Terherne), Sven Jansen, Jorn van der Sluis (Lemmer) en René van Spanning (Sintjohannesga).

Groene band: Ronald Hooijer (Rotsterhaule) en Ruth Hermens (Rutten). Groene band met een blauwe slip: Roald Mast (Lemmer).

Bruine band: Jorrit Hoekstra (Joure).

Foto’s Dieuwke Feenstra.


Auteur

Redacteur